کد خبر: 36385

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۳:۵۴

تیرانداز لاس وگاس یک زرادخانه سلاح داشت +تصاویر

عامل کشتار لاس وگاس علاوه بر سلاح هایی که با خود به هتل برده بود خانه هم چندین اسلحه و صدها تیر انبار کرده بود. «استیون پداک» تیرانداز ۶۴ ساله که یکشنبه شب با شلیک به تماشاگران یک کنسرت موسیقی ۵۹ را کشت و ۵۲۷ نفر را مجروح کرد علاوه بر ۲۳ سلاحی که با […]

عامل کشتار لاس وگاس علاوه بر سلاح هایی که با خود به هتل برده بود خانه هم چندین اسلحه و صدها تیر انبار کرده بود.

«استیون پداک» تیرانداز ۶۴ ساله که یکشنبه شب با شلیک به تماشاگران یک کنسرت موسیقی ۵۹ را کشت و ۵۲۷ نفر را مجروح کرد علاوه بر ۲۳ سلاحی که با خود به هتل برده بود در خانه هم چندین اسلحه و صدها تیر انبار کرده بود.

پلیس همچنین در خودرو او مواد اولیه ساخت بمب پیدا کرده است. پلیس می‌گوید او در اتاقش چندین دوربین کار گذاشته بود.

در تازه‌ترین اخبار در مورد این کشتار که خونین‌ترین وافعه تیراندازی تاریخ آمریکا نام گرفته، نشریه بوستون نیوز ۲۵ تصاویری از داخل اتاق استیون پداک در طبقه ۳۲ هتل محل اقامت او منتشر کرده است.

در این تصاویر چند سلاح جنگی با خشاب‌های بزرگ دیده می‌شود که قابلیت تیراندازی پرسرعت را برای او فراهم می‌کرده است. با وجود این کارشناسان اسلحه و کسی که بخشی از این سلاح‌ها را بهار گذشته به استیون پداک فروخته بود می‌گوید با توجه به صدای رگبارهایی که یکشنبه شب در ویدئوها شنیده می‌شود، تیرانداز احتمالا قابلیت این سلاح‌ها را با نصب تجهیزات اضافه ارتقاء داده بوده چرا که سرعت رها شدن تیرها یکی پشت دیگری، فراتر از قابلیت عادی سلاح‌های او بوده است.

کلانتر لاس وگاس می‌گوید که مهاجم چندین دوربین در اتاق محل اقامتش در این هتل نصب کرده بود.

جوزف لومباردو گفت که این دوربین‌ها ظاهرا برای زیر نظر گرفتن پلیس به هنگام نزدیک شدن ماموران بوده است.

استیون پداک پس از به رگبار بستن حاضران در کنسرت موسیقی، و پیش از آن که ماموران به پشت در اتاق او برسند، با شلیک به خودش خودکشی کرد.


ارسال دیدگاه

تخته وایت برد

استایل مد

اپداد

فروش پیانو