کد خبر: 36217

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۶/۰۴ - ۱۳:۴۸

فرمانده عملیات تلعفر: عملیات ادامه دارد

فرمانده عملیات «قادمون یا تلعفر» در واکنش به اخبار زودهنگام و نادرست برخی رسانه‎ها درباره آزادسازی کامل تلعفر اعلام کرد که عملیات ادامه دارد.   «عبدالرشید یارالله» فرمانده عملیات «قادمون یا تلعفر» با تاکید بر پیشروی نیروهای عراقی در تلعفر اعلام کرد که «عملیات نظامی برای آزادسازی تلعفر ادامه دارد». یارالله در واکنش به اخبار […]

فرمانده عملیات «قادمون یا تلعفر» در واکنش به اخبار زودهنگام و نادرست برخی رسانه‎ها درباره آزادسازی کامل تلعفر اعلام کرد که عملیات ادامه دارد.

 

«عبدالرشید یارالله» فرمانده عملیات «قادمون یا تلعفر» با تاکید بر پیشروی نیروهای عراقی در تلعفر اعلام کرد که «عملیات نظامی برای آزادسازی تلعفر ادامه دارد».

یارالله در واکنش به اخبار برخی رسانه‌ها درباره آزادسازی کامل تلعفر اعلام کرد که «رسانه‌ها باید در انتقال و انتشار اخبار دقت لازم را داشته باشند».

به گزارش السومریه، این فرمانده عراقی توضیح داد که «عملیات نظامی تمام نشده و عملیات آزادسازی منطقه العیاضیه و مناطق اطراف آن و همچنین دیگر مناطق باقی مانده در مرکز تلعفر در حال تکمیل است».

عملیات آزادسازی شهر تلعفر، از شهرهای بزرگ استان نینوی (به مرکزیت موصل) در شمال غرب عراق از بامداد یکشنبه ۲۰ آگوست با فرمان حیدر العبادی نخست‌وزیر عراق آزاد شده است.


ارسال دیدگاه

تخته وایت برد

استایل مد

اپداد

فروش پیانو