کد خبر: 36187

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۱۲:۵۶

صنایع دفاعی ایران پاک و در چارچوب شرع مقدس است

تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) در دیدار نماینده وزیر دفاع و مسئولین رده ها و یگان های مربوطه در استان قم گفت: صنایع دفاعی در جمهوری اسلامی ایران صنایعی پاک و تعریف شده در چارچوب شرع و قانون است. به گزارش پایگاه تحولات منطقه (اخبار داعش) تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) در دیدار […]

تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) در دیدار نماینده وزیر دفاع و مسئولین رده ها و یگان های مربوطه در استان قم گفت: صنایع دفاعی در جمهوری اسلامی ایران صنایعی پاک و تعریف شده در چارچوب شرع و قانون است.

به گزارش پایگاه تحولات منطقه (اخبار داعش)
تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) در دیدار نماینده وزیر دفاع و مسئولین رده‌ها و یگان‌های مربوطه در استان قم گفت: صنایع دفاعی در جمهوری اسلامی ایران صنایعی پاک و تعریف شده در چارچوب شرع و قانون است و دشمن قصد ندارد متوجه این مسئله بشود که جمهوری اسلامی مخالف تولید سلاح های کشتار جمعی است.

«حجت الاسلام سید محمد سعیدی» افزود: تولید سلاح های کشتار جمعی و شیمیایی از نظر شرعی حرام است و جمهوری اسلامی مقید به این مسئله است اما دشمنان ایران نمی خواهند این مسئله را متوجه بشوند.

تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) خاطرنشان کرد: باید به سم پاشی های دشمن و ناآگاهان داخلی بی‌اعتنا بود و روز به روز بر قدرت دفاعی کشور افزوده شود.

امام جمعه قم با ارزشمند دانستن تلاش کارشناسان و متخصصان صنعت دفاعی کشور در مهندسی معکوس اظهار داشت: ضرورت دارد در صنایع دفاعی قدرتی حاصل شود که دشمنان از این قدرت هراس داشته باشند تا مبادا خیال خامی به ذهنشان خطور کند.

«حجت الاسلام سعیدی» در ادامه با گرامیداشت یاد و خاطره شهید تهرانی مقدم گفت: رمز موفقیت نیروهای نظامی در جمهوری اسلامی ایران، ایمان به خدا و اطلاعت از اوامر الهی بر اساس آموزه های دینی است که می تواند روحیه جهادی و دفاعی را در مقابل دشمنان تقویت نماید.


ارسال دیدگاه

تخته وایت برد

استایل مد

اپداد

فروش پیانو