کد خبر: 36193

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۱۳:۰۴

ارتش لبنان در آستانه پاکسازی کامل مرز شرقی از داعش

ارتش لبنان در آستانه پایان عملیات «فجر الجرود» در ارتفاعات شرقی این کشور است و در حال حاضر ۱۰۰ کیلومترمربع از مجموع ۱۲۰ کیلومترمربعی که داعش اشغال کرده بود، آزاد شده است. «المیادین» گزارش داد، پس از آزادسازی منطقه «رأس الکاف» در ارتفاعات رأس بعلبک، ارتش سوریه و مقاومت وارد گذرگاه «میری» در قلمون غربی […]

ارتش لبنان در آستانه پایان عملیات «فجر الجرود» در ارتفاعات شرقی این کشور است و در حال حاضر ۱۰۰ کیلومترمربع از مجموع ۱۲۰ کیلومترمربعی که داعش اشغال کرده بود، آزاد شده است.

«المیادین» گزارش داد، پس از آزادسازی منطقه «رأس الکاف» در ارتفاعات رأس بعلبک، ارتش سوریه و مقاومت وارد گذرگاه «میری» در قلمون غربی شدند و کننترل ۷۵ درصد از کل مساحت آن را در دست گرفتند و همزمان نیروهای پیشرو در محور شرقی با نیروهای پیشرو در محور شمالی و دقیقا در گذرگاه «سن فیخا» به هم رسیدند.

«علی قانصو» وزیر دفاع در اظهاراتی مطبوعاتی از آزادسازی « قرنه شعابه الوشل» در ارتفاعات رأس بعلبک و منطقه «رأس الکاف» خبر داد که «مغازه الکاف» یکی از مهم‌ترین مواضع داعش را در بر می‌گیرد.

خبرنگار المیادین گزرش داد ارتش لبنان در فاصله ۵۰۰ متری از «مغازه الکیف» یکی از بارزترین مخفیگاه‌های داعش در ارتفاعات قرار دارند و منطقه «رأس الکاف» در ارتفاعات رأس بعلبک را آزاد کردند.


ارسال دیدگاه

تخته وایت برد

استایل مد

اپداد

فروش پیانو