کد خبر: 36138

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۰:۱۸

اعترافات داعشی‌هایی که تسلیم حزب الله شدند

خبرنگار شبکه خبری العالم فیلمی از تروریست های داعش منتشر کرد که خود را در گذرگاه الزمرانی در جرد الجراجیر در قلمون غربی به مقاومت تسلیم کردند.   این گزارش حاکیست که افراد مسلح و خانواده هایشان حدود ۵۰ نفر بودند و یکی از آنان احمد وحید العبد مسئول شرعی بخش الزمرانی بود. یکی از […]

خبرنگار شبکه خبری العالم فیلمی از تروریست های داعش منتشر کرد که خود را در گذرگاه الزمرانی در جرد الجراجیر در قلمون غربی به مقاومت تسلیم کردند.

 

این گزارش حاکیست که افراد مسلح و خانواده هایشان حدود ۵۰ نفر بودند و یکی از آنان احمد وحید العبد مسئول شرعی بخش الزمرانی بود.

یکی از آنان در گفتگو با خبرنگار العالم گفت: من خود را به مقاومت تسلیم کردم و به بقیه نیز نصیحت می کنم خود را تسلیم کند چون دیگر ادامه این مسیر بی فایده است.

دیگری گفت: دو سال قبل یا کمی بیشتر به داعش پیوستم، از همه جوانان این گروه می خواهم خود را تسلیم نمایند.

یکی از رزمندگان مقاومت به یکی از تروریست های داعش که گویا زخمی و ترسیده بود، گفت: نترس، آب و غذایت با ما، خانواده ات مثل خانواده ما هستند، ناموست مثل ناموس ماست، ما هرگز، به ناموس کسی تعدی نمی کنیم.


دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 151674

کل نظرات :1

  • حسنعلی ابراهیمی سعید

    تاریخ : ۲۹ - مرداد - ۱۳۹۶

    مسلمانی حکم می کند مثل صدر اسلام با دستگیر شدگان و فریب خورده گان رفتار شود اما اینها نه فریب خوردند و نه حقانیتی داشتند باید دادگاهی شوند و هیچ گذشتی هم نشود


    پاسخ

ارسال دیدگاه

تخته وایت برد

استایل مد

اپداد

فروش پیانو