کد خبر: 35695

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۰:۲۹

داعش مسئولیت حمله بیت المقدس را بر عهده گرفت

گروه تکفیری داعش مسئولیت حمله بیت المقدس که به وسیله سه مهاجم و کشته شدن یک افسر پلیس زن اسرائیل منجر شد بر عهده گرفته است. گروه تروریستی داعش مسئولیت حمله بیت المقدس(قدس اشغالی) را که به کشته شدن یک افسر پلیس زن رژیم صهیونیستی منجر شد برعهده گرفته است. در پیامی که منتشر شده […]

گروه تکفیری داعش مسئولیت حمله بیت المقدس که به وسیله سه مهاجم و کشته شدن یک افسر پلیس زن اسرائیل منجر شد بر عهده گرفته است.

گروه تروریستی داعش مسئولیت حمله بیت المقدس(قدس اشغالی) را که به کشته شدن یک افسر پلیس زن رژیم صهیونیستی منجر شد برعهده گرفته است.
در پیامی که منتشر شده است آمده است: داعش مسئولیت حمله بیت المقدس(قدس اشغالی) را که به وسیله سه شیر انجام شد برعهده می‌گیرد.
این گروه تکفیری عاملان این حمله را «ابوالبراء المقدسی»، «ابوحسن المقدسی» و «ابوریاح المقدسی» اعلام کرده است.
جنبش مقاومت اسلامی حماس این ادعای گروه تروریستی داعش را رد کرده است.
جنبش حماس و جبهه مردمی فلسطین اعلام کردند عملیات قدس به وسیله دو تن از نیروهای مقاومت جبهه مردمی و یک تن از نیروهای حماس صورت گرفته است و ادعای تروریست‌های داعش در خصوص این عملیات صحت ندارد.

براساس این گزارش، یک زن مرزبان رژیم صهیونیستی در حمله‌ای که گزارش شده با چاقو و اسلحه در منطقه قدیمی بیت‌المقدس صورت گرفته، کشته شد.
پلیس می‌گوید ضارب این پلیس مرزبانی به همراه دو مهاجم دیگر که یک درگیری جداگانه با ماموران پلیس درگیر شده بودند، همگی به ضرب گلوله کشته شده‌اند.
به گفته پلیس هرسه فلسطینی کشته شده اهل رام الله بوده‌اند.
بنابر گزارش پلیس اسرائیل، اسلحه اتوماتیک یکی از مهاجمان هنگام درگیری قفل کرده و از کار افتاده است.
این حمله در روز جمعه روی داده که بیت المقدس مملو است از نمازگزارنی که برای عبادت به مسجد الاقصی آمده‌اند.
دست کم سه نفر دیگر هم در جریان این واقعه زخمی شده‌اند؛ دو نفر از مجروحان رهگذاران فلسطینی بوده‌اند که در جریان تیراندازی‌ها مجروح شده‌اند.
هویت زن پلیس کشته شده هم «حداس ملکا» ۲۳ ساله، اعلام شده است.
جنبش جهاد اسلامی فلسطین نیز پس از به شهادت رسیدن سه جوان فلسطینی تاکید کرد که انتفاضه ادامه دارد و مردم فلسطین هیچ گاه تسلیم نمی شوند.
جهاد اسلامی تصریح کرد که خون شهدا در کنار درهای مسجد الاقصی، پیام روشنی است که انتفاضه ادامه دارد، مردم تسلیم نشده اند و با عزم و اراده راسخ ، هدف خود را دنبال می کنند.
داود شهاب مسئول دفتر اطلاع رسانی جهاد اسلامی جمعه شب گفت: خون شهدای جمعه، دامن کسانی که دست از حمایت از بیت المقدس برداشته اند، خواهد گرفت، این خون ها نشان می دهد که قدس قبله جهاد است و سرکشی رژیم صهیونیستی هراندازه افزایش یابد و غاصبان هرچه قدرمند شوند، عزم و اراده فلسطینی ها راسخ تر می شود و از هدف های خود کوتاه نخواهند آمد.
شهاب افزود: خوشا به حال شهدای روزه دار که برای دفاع از این مقدسات به پا خاستند تا با این کار خود به توطئه گران و کسانی که در پی عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی هستند، با صدای بلند بگویند این همان دشمنی است که سرزمین ما را اشغال کرده است.آن ها با این کار خود نشان دادند از دشمن هراسی ندارند و تسلیم آن نمی شوند.
وی گفت: سلام بر شهدای بزرگوار، ما عهد می بندیم که راهشان و مقاومت و جهاد را ادامه می دهیم.

داعش مسئولیت حمله بیت المقدس را بر عهده گرفت

داعش مسئولیت حمله بیت المقدس را بر عهده گرفت

داعش مسئولیت حمله بیت المقدس را بر عهده گرفت

داعش مسئولیت حمله بیت المقدس را بر عهده گرفت

داعش مسئولیت حمله بیت المقدس را بر عهده گرفت

داعش مسئولیت حمله بیت المقدس را بر عهده گرفت


ارسال دیدگاه

تخته وایت برد

استایل مد

اپداد

فروش پیانو