کد خبر: 35616

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ - ۱۲:۴۰

سفر اسماعیل هنیه بزودی به تهران

 اسماعیل هنیه، رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس، به زودی در رأس هیأتی از این جنبش، به ایران سفر می کند. “اسامه حمدان” از رهبران جنبش حماس اعلام کرد: هیأتی از جنبش حماس که ریاست آن را یحیی السنوار از مسئولان جنبش حماس به عهده دارد، در قاهره به سر می برد، وقتی این هیأت به […]

 اسماعیل هنیه، رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس، به زودی در رأس هیأتی از این جنبش، به ایران سفر می کند.

“اسامه حمدان” از رهبران جنبش حماس اعلام کرد: هیأتی از جنبش حماس که ریاست آن را یحیی السنوار از مسئولان جنبش حماس به عهده دارد، در قاهره به سر می برد، وقتی این هیأت به غزه برگردد، هیأتی دیگر از حماس به ریاست “اسماعیل هنیه”، به تهران سفر خواهد کرد.

وی فضای سفر هیأت حماس به قاهره را مثبت ارزیابی کرد و پیش بینی کرد که این سفر، به تفاهماتی در خصوص مسائل دوجانبه منجر شود.
به نوشتۀ وبگاه “فلسطین الان” حمدان همچنین از سفر برخی از رهبران جنبش حماس به سمت دوحه نیز خبر داد و هدف از این سفر را سامان دهی به برخی از مسائل داخلی پس از انتخاباتِ صورت گرفته در این جنبش اعلام کرد.
وی تاکید کرد: سفرِ هیأت حماس به دوحه، پیش از بحران قطر صورت گرفت، بحرانی که بر اساس آن شروطی در برابر قطر قرار داده شد که یکی از آن ها در خصوص روابط این کشور با حماس است.
حمدان در عین حال خاطر نشان کرد: جنبش حماس، حاضر است در کاهش فشارها بر قطر، سهیم باشد.


ارسال دیدگاه

تخته وایت برد

استایل مد

اپداد

فروش پیانو