کد خبر: 35142

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۲۴ - ۱۴:۰۰

مرحله سوم عملیات آزادسازی موصل آغاز شد + تصاویر

به همت مجاهدان و دلاورمردی مرزبانان و شجاعت بسیج مردمی که ندای مبارزه با تروریسمِ داعش را سر داده است، سومین مرحله از عملیات بسیج برای آزادسازی غرب موصل آغاز شد. به گزارش خبرگزاری اهل‌بیت(ع) ـ ابنا ـ مرحله سوم عملیات آزادساری شهر موصل صبح امروز (دوشنبه) آغاز شد. «احمد الاسدی» سخنگوی رسمی بسیج عراق، […]

به همت مجاهدان و دلاورمردی مرزبانان و شجاعت بسیج مردمی که ندای مبارزه با تروریسمِ داعش را سر داده است، سومین مرحله از عملیات بسیج برای آزادسازی غرب موصل آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری اهل‌بیت(ع) ـ ابنا ـ مرحله سوم عملیات آزادساری شهر موصل صبح امروز (دوشنبه) آغاز شد.

«احمد الاسدی» سخنگوی رسمی بسیج عراق، روز دوشنبه با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد: به همت مجاهدان و دلاورمردی مرزبانان و شجاعت بسیج مردمی که ندای مبارزه با تروریسمِ داعش را سر داده است، سومین مرحله از عملیات بسیج برای آزادسازی غرب موصل آغاز شد.

سخنگوی الحشد الشعبی از مردم عراق و به ویژه مناطق اشغال شده خواست به حمایت و پشتیبانی همه جانبه از مبارزانی که برای آزادی آن‌ها می‌آیند، مبادرت کنند تا یک پیروزی بی نظیر در تاریخ این کشور رقم بخورد.

وی خاطرنشان کرد: مأموریت بسیج عراق، تا پایان یافتن ماموریت‌هایی که به آن محول شده است، ادامه خواهد یافت.

بسیج عراق که مامور آزادسازی محور غرب موصل شده است، تاکنون طی دو مرحله ده‌ها روستا و منطقه را آزاد کرد و اکنون مرحلۀ سوم از عملیات خود را آغاز کرده است.

عملیات آزادسازی این شهر ۱۷ اکتبر سال جاری میلادی به دستور «حیدر العبادی» نخست وزیر و فرمانده کل نیروهای مسلح عراق با مشارکت نیروهای امنیتی و ارتش و الحشد الشعبی این کشور و همچنین ائتلاف بین المللی به رهبری آمریکا آغاز شد.

شهر موصل، مرکز استان نینوا، پرجمعیت‌ترین شهر عراق پس از بغداد و مرکز اقتصادی شمال این کشور در ژوئن ۲۰۱۴ میلادی توسط گروه تروریستی تکفیری «داعش» سقوط کرد.


ارسال دیدگاه

تخته وایت برد

استایل مد

اپداد

فروش پیانو