کد خبر: 34495

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۵/۰۴ - ۱۴:۳۳

انهدام تانک ارتش عربستان سعودی در نجران

نیروهای یمنی یک تانک آبرامز را در پایگاه رجله نجران هدف قرار دادند در این حمله علاوه بر کشته شدن فرمانده یگان زرهی لشکر ۸۴ سعودی یک نظامی دیگر سعودی نیز به هلاکت رسید. در عملیات کم‌نظیر نیروهای ارتش و کمیته های مردمی، فرمانده یگان زرهی لشکر ۸۴ نیروی زمینی عربستان سعودی کشته شد. یک […]

نیروهای یمنی یک تانک آبرامز را در پایگاه رجله نجران هدف قرار دادند در این حمله علاوه بر کشته شدن فرمانده یگان زرهی لشکر ۸۴ سعودی یک نظامی دیگر سعودی نیز به هلاکت رسید.

در عملیات کم‌نظیر نیروهای ارتش و کمیته های مردمی، فرمانده یگان زرهی لشکر ۸۴ نیروی زمینی عربستان سعودی کشته شد.
یک منبع نظامی یمنی اعلام کرد: در این عملیات که نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن انجام دادند تعدادی دیگر از نظامیان سعودی نیز به هلاکت رسیدند.

این عملیات پاسخی به تداوم حملات جنگنده های سعودی و تجاوزگری نظامیان رژیم آل سعود بود.
در این عملیات، نیروهای یمنی یک تانک آبرامز را در پایگاه رجله نجران هدف قرار دادند در این حمله علاوه بر کشته شدن فرمانده یگان زرهی لشکر ۸۴ سعودی یک نظامی دیگر سعودی نیز به هلاکت رسید.
منابع خبری عربستانی نام این فرمانده سعودی را «سعود عبدالله جابر بن جلوی» اعلام کرده‌اند.

همچنین در عملیاتی دیگر در استان نجران، یک زره پوش سعودی با انفجار یک بمب منهدم شد و سرنشینان آن نیز کشته شدند. این گشتی سعودی در غرب پایگاه خضراء هدف قرار گرفت.
در منطقه عسیر نیز دو نظامی سعودی که قصد ایجاد یک سنگر جدید را داشتند به دست نیروهای یمنی کشته شدند.
همچنین نیروی موشکی ارتش و کمیته های مردمی یمن محل تجمع مزدوران سعودی را در شرق شهر الوازعیه در استان تعز یمن هدف قرار دادند.


ارسال دیدگاه

تخته وایت برد

استایل مد

اپداد

فروش پیانو