کد خبر: 34487

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۵/۰۴ - ۱۴:۲۱

اعزام نیروهای سرایاالسلام برای عملیات شرقاط

نیروهای وابسته به «مقتدی صدر» پس از فرمان وی عازم شرقاط برای آزادسازی این شهر هستند. پس از فرمان رهبر جریان صدر، به سرایا السلام” (شاخۀ نظامی جریان صدر) برای کمک به اهالی شرقاط از توابع استان صلاح الدین، نیروهای این گردان‌ها عازم شرقاط شده‌اند. در همین حال سخنگوی نیروهای داوطلب مردمی (الحشد الشعبی) اعلام […]

اعزام گروهی از نیروهای سرایا السلام به تکریت

نیروهای سرایا السلام در سامرا

نیروهای وابسته به «مقتدی صدر» پس از فرمان وی عازم شرقاط برای آزادسازی این شهر هستند.

پس از فرمان رهبر جریان صدر، به سرایا السلام” (شاخۀ نظامی جریان صدر) برای کمک به اهالی شرقاط از توابع استان صلاح الدین، نیروهای این گردان‌ها عازم شرقاط شده‌اند.
در همین حال سخنگوی نیروهای داوطلب مردمی (الحشد الشعبی) اعلام کرد که پیش بینی می‌کنیم، طی چند روز آینده شهر الشرقاط به عنوان آخرین پایگاه تروریست‌های داعش آزاد شود.

«احمد الاسدی» گفت: چند هفته‌ای است که تلاش می‌کنیم خانواده‌های پناهنده را از الشرقاط خارج کنیم و آن‌ها را به مکان‌های امن جهت کمک‌رسانی و رسیدگی به آن‌ها برسانیم.
وی در این باره افزود: نشست‌های متعدد و مستمری بین فرماندهی عملیات آزادسازی الشرقاط و نیروهای ویژه و لشگر نهم ارتش و الحشد الشعبی وجود دارد تا هر چه سریعتر این خانواده‌ها را به مکان‌های امن انتقال دهیم و این پرونده بسته شود.
سخنگوی الحشد الشعبی ادامه داد: پیش‌بینی می‌کنیم که این پرونده طی چند روز آینده بسته و تمام مایحتاج پناهندگان تأمین شود و شهر الشراقاط نیز آزاد شود.
روز گذشته (یکشنبه) هواپیماهای ارتش عراق، اعلامیه‌هایی را بر فراز منطقه الشرقاط و شهر موصل پخش کردند که از مردم خواسته شده بود با نیروهای امنیتی همکاری کنند و از محل تجمع تروریست‌های داعش دور باشند.


ارسال دیدگاه

تخته وایت برد

استایل مد

اپداد

فروش پیانو