کد خبر: 34450

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۹:۳۰

اعدام ۳۳ عراقی در “قیاره” توسط جنایتکاران داعش

گروه تروریستی تکفیری داعش در ادامه اتهام زنی به شهروندان عراقی و اعدام ایشان، ۳۳ شهروند این کشور را در نزدیکی شهر “قیاره” به اتهام جاسوسی برای ارتش و نیروهای مردمی عراق، اعدام نمود. گروه تروریستی تکفیری داعش ۳۳ شهروند عراقی را به اتهام جاسوسی دستگیر و در حوالی شهر قیاره، در ۴۰ کیلومتری جنوب […]

ادامه جنایات داعش؛ اعدام دسته جمعی جوانان سوری

ادامه جنایات داعش؛ اعدام دسته جمعی جوانان سوری – آرشیوی

گروه تروریستی تکفیری داعش در ادامه اتهام زنی به شهروندان عراقی و اعدام ایشان، ۳۳ شهروند این کشور را در نزدیکی شهر “قیاره” به اتهام جاسوسی برای ارتش و نیروهای مردمی عراق، اعدام نمود.

گروه تروریستی تکفیری داعش ۳۳ شهروند عراقی را به اتهام جاسوسی دستگیر و در حوالی شهر قیاره، در ۴۰ کیلومتری جنوب موصل، اعدام نمود.

یکی از افسران کُرد ارتش عراق روز گذشته (چهارشنبه) با تایید این خبر اعلام کرد: عناصر این گروه تروریستی این ۳۳ شهروند عراقی را به اتهام جاسوسی برای ارتش و نیروهای سازمان بسیج مردمی (الحشد الشعبی) دستگیر و سپس اعدام نمودند.

«امین شخانی» در ادامه افزود: این اعدام وحشیانه پس از آن صورت گرفت که نیروهای عراقی اوائل هفته جاری روستای «عُسیجه« را از اشغال تروریست ها آزاد نمودند.

گفتنی است رزمندگان عراقی حدود دو هفته پیش توانستند فرودگاه شهر قیاره را آزاد کنند و اکنون در حال پیشروی به سمت این شهر هستند تا با آزادسازی شهر قیاره از اشغال تروریست های تکفیری، حلقه محاصره موصل را تنگ تر کرده و مسیر آزادسازی مرکز خلافت به اصطلاح اسلامی داعش در عراق را بیش از پیش هموار تر نمایند.

در همین راستا روز گذشته «ناجم الجبوری» فرمانده عملیات استان نینوا در گفتگو با رسانه های عراقی تاکید کرد: پیشروی های به سمت شهر قیاره ادامه دارد و این شهر تا روز جمعه به طور کامل از لوث وجود تروریست ها پاکسازی خواهد شد.


ارسال دیدگاه

تخته وایت برد

استایل مد

اپداد

فروش پیانو