کد خبر: 34268

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۴/۰۱ - ۱۶:۴۳

به دنبال پاتک شدید داعش

ادامه عقب‌نشینی ارتش سوریه از غرب رقه تا مرز حماه

ارتش سوریه مجبور شد در پی پاتک شدید داعش و ارسال چندین انتحاری، به مواضع قبلی خود در مرز رقه با استان حماه عقب‌نشینی کند. درگیری سنگین میان ارتش سوریه و عناصر تروریستی داعش در غرب استان الرقه همچنان ادامه دارد. ارتش سوریه موفق شده بود طی یک هفته گذشته چندین کیلومتر در خاک استان […]

ارتش سوریه مجبور شد در پی پاتک شدید داعش و ارسال چندین انتحاری، به مواضع قبلی خود در مرز رقه با استان حماه عقب‌نشینی کند.

درگیری سنگین میان ارتش سوریه و عناصر تروریستی داعش در غرب استان الرقه همچنان ادامه دارد.
ارتش سوریه موفق شده بود طی یک هفته گذشته چندین کیلومتر در خاک استان رقه به سمت فرودگاه الطبقه پیشروی کند و به ۱۰ کیلومتری آن برسد.

داعش روز گذشته موفق شدند با چندین حمله انتحاری و حملات سنگین نیروهای سوری را از منطقه نفتی «الثوره عقب براند و ارتش را به عقب‌نشینی مجبور کند. منطقه الثوره در ۱۰ کیلومتری فرودگاه راهبردی الطبقه قرار دارد.
صبح امروز نیز پس از درگیری‌های سنگین، نیروهای سوری مجبور شدند بار دیگر به عقب و به حومه منطقه الرصافه و روستای ابوالاعلاج عقب‌نشینی کنند‌.
در درگیری‌های ۲۴ ساعت گذشته دست کم ۴۰ نفر از ارتش سوریه و نیروهای متحد آن کشته شده‌اند و در مقابل داعش نیز دهها کشته داده است. چند داعشی نیز به اسارت نیروهای سوری درآمدند.
با دو بار عقب‌نشینی ارتش سوریه از مناطق آزاد کرده در غرب رقه، ارتش تقریبا به مرز استان حماه با رقه بازگشته است.

ادامه عقب‌نشینی ارتش سوریه از غرب رقه تا مرز حماه

ادامه عقب‌نشینی ارتش سوریه از غرب رقه تا مرز حماه


ارسال دیدگاه

تخته وایت برد

استایل مد

اپداد

فروش پیانو