کد خبر: 32199

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۱۸:۲۰

پیشروی نیروهای عراقی در حومه غرب شهر الرمادی

پس از تمرکز نیروهای عراقی برای پاکسازی حومه شهر فلوجه و شهر هیت در استان الانبار، از عصر روز گذشته گروهی از نیروهای ارتش عراق و نیروهای بسیج مردمی عملیات جدیدی را در محور شرق شهر البغدادی در شمال غرب شهر هیت آغاز کردند و از اواخر شب گذشته با حملات غافلگیرکننده موفق شدند خطوط […]

نیروهای عراقی در عملیات الانبار

نیروهای عراقی در عملیات الانبار

پس از تمرکز نیروهای عراقی برای پاکسازی حومه شهر فلوجه و شهر هیت در استان الانبار، از عصر روز گذشته گروهی از نیروهای ارتش عراق و نیروهای بسیج مردمی عملیات جدیدی را در محور شرق شهر البغدادی در شمال غرب شهر هیت آغاز کردند و از اواخر شب گذشته با حملات غافلگیرکننده موفق شدند خطوط دفاعی تروریستهای داعش را در شرق شهر بشکنند.

در این حملات، دهها تن از تروریستهای داعش کشته و زخمی شدند.
از اوایل صبح امروز (سه‌شنبه) نیز نیروهای عراقی توانستند با حمله علیه مواضع تروریستهای داعش ارتفاعات مشرف بر شهرک راهبردی «الدولاب» در حومه شرقی البغدادی پاکسازی و دقایقی قبل مواضع خود را در این ارتفاعات تثبیت کنند. در حال حاضر نیروهای عراقی خود را برای عملیات پاکسازی شهرک راهبردی الدولاب آماده می کنند.
شهرک الدولاب از آخرین پایگاه‌های تروریستهای داعش در شرق البغدادی محسوب می‌شود.
از شهر هیت و اطراف آن خبر می‌رسد نیمه شب گذشته ۳ تروریست انتحاری داعش قصد نفوذ به منطقه الکبیسه در جنوب غرب شهر هیت داشتند که با هوشیاری نیروهای امنیتی عراق این حملات ناکام ماند.

عملیات در شهر هیت نیز به دلیل وجود بمب و مینهای کار گذاشته شده در مناطق مختلف شهر با کندی ادامه دارد و همچنان بخشهایی از مناطق شمال، غرب و جنوب غربی شهر از جمله منطقه «البکر» و «بصائر» آلوده به تروریستهای داعش است.


ارسال دیدگاه

تخته وایت برد

استایل مد

اپداد

فروش پیانو