کد خبر: 31418

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۲/۰۹ - ۷:۱۰

اوباما: هیچ آتش بسی در مبارزه با داعش وجود ندارد

رئیس جمهوری آمریکا در تازه ترین اظهارات خود تصریح کرد که به طور قطع هیچ آتش بسی در مبارزه با «داعش» وجود ندارد و آمریکا تا زمان نابودی این گروه تروریستی به مبارزه با آنها ادامه می دهد. «باراک اوباما» رئیس جمهوری آمریکا روز شنبه (دیروز) متعهد شد که ارتش آمریکا همچنان به از بین […]

باراک اوباما

باراک اوباما

رئیس جمهوری آمریکا در تازه ترین اظهارات خود تصریح کرد که به طور قطع هیچ آتش بسی در مبارزه با «داعش» وجود ندارد و آمریکا تا زمان نابودی این گروه تروریستی به مبارزه با آنها ادامه می دهد.

«باراک اوباما» رئیس جمهوری آمریکا روز شنبه (دیروز) متعهد شد که ارتش آمریکا همچنان به از بین بردن تکفیری های (داعش) تا زمانیکه دیگر این گروه تروریستی وجود نداشته باشد، ادامه  می دهند.
پایگاه اطلاع رسانی «هیل» وابسته به کنگره آمریکا گزارش کرد، اوباما با اشاره به اجرایی شدن طرح آتش بس سوریه گفت: «به طور قطع هیچ آتش بسی در مبارزه ما با داعش وجود ندارد. ما همچنان در قبال آنها بی رحم هستیم».
وی ادامه داد: «ما فراتر از سوریه و عراق به استفاده از طیف کاملی از ابزارالات خود برای تعقیب داعش در هرکجایی که سعی کند ریشه بدواند ادامه می دهیم، همانطور که با حملات خود به کمپ آموزشی داعش در لیبی چنین مسئله ای را نشان دادیم.»
اوباما بر همکاری جامعه بین الملل در زمینه مبارزه با داعش تأکید کرد و گفت: «با شرکای خود در سراسر جهان، همچنان به بی اعتبار کردن ایدئولوژی مورد استفاده داعش برای افراطی کردن، نیروگیری و جذب افراد به خشونت به ویژه از طریق فضای اینترنت ادامه می دهیم».
رئیس جمهور آمریکا وعده داد که یکسری حملات بی رحمانه علیه داعش صورت دهند که در نهایت در طول زمان این گروه افراطی را نابود کند.
وی در اینباره ادامه داد: «ائتلاف ۶۶ کشوری ما که شامل شرکای عرب ما نیز می شود، همچنان در حال قوی تر شدن هستند. هر روز، حملات هوایی ما-بیش از ۱۰ هزار حمله تاکنون-همچنان نیروهای داعش را نابود می کنند. و ما به تعقیب رهبران و فرماندهان داعش ادامه می دهیم و آنها را هر روز و یکی بعد از دیگری از بین می بریم».


ارسال دیدگاه

تخته وایت برد

استایل مد

اپداد

فروش پیانو