کد خبر: 30949

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۱/۲۵ - ۱۸:۱۴

پیروزی جدید نیروهای مقاومت در شمال استان لاذقیه +نقشه

ارتش سوریه و نیروهای مقاومت مناطق جدیدی را در حومه شمالی استان لاذقیه آزاد کردند. نیروهای ارتش سوریه امروز یک شنبه ۲۵ بهمن ماه توانستند که روستاهای “بروما” و “مزین” در حومه شمالی استان لاذقیه را آزاد کنند. ارتش سوریه با این پیشروی ها به سه کیلومتری شهرک “کنسبا” از مهمترین پایگاه تروریست ها در […]

ارتش سوریه و نیروهای مقاومت مناطق جدیدی را در حومه شمالی استان لاذقیه آزاد کردند.

تحولاتی که میدان سوریه بر عرصه بین‌‌الملل تحمیل خواهد کرد

عملیات ارتش سوریه

نیروهای ارتش سوریه امروز یک شنبه ۲۵ بهمن ماه توانستند که روستاهای “بروما” و “مزین” در حومه شمالی استان لاذقیه را آزاد کنند.
ارتش سوریه با این پیشروی ها به سه کیلومتری شهرک “کنسبا” از مهمترین پایگاه تروریست ها در حومه لاذقیه رسید. شهرکی که آخرین پایگاه گروه های تروریستی در استان لاذقیه به شمار می رود.
نیروهای ارتش سوریه از چند ماه پیش عملیات بزرگی را برای آزادسازی کامل حومه شمالی استان لاذقیه از دست تروریست ها آغاز کرده اند که تاکنون این عملیات به آزادی شهرک ها و روستاهای زیادی در این منطقه منجر شده است.
آزادسازی شهرک های “سلمی” و ربیعه” از مهمنرین پیروزی های ارتش سوریه در منطقه حومه شمالی استان لاذقیه به شمار می رود.
حومه شمالی استان لاذقیه یکی از مهمترین مناطق تمرکز تروریست های خارجی در سوریه به شمار می رود و تروریست های مستقر در این منطقه از کمک های بی حد و حصر دولت ترکیه برای نبرد با ارتش سوریه برخوردار هستند.

پیشروی نیروهای سوری در لاذقیه - نقشه از تحولات جهان اسلام

پیشروی نیروهای سوری در لاذقیه – نقشه از تحولات جهان اسلام


ارسال دیدگاه

تخته وایت برد

استایل مد

اپداد

فروش پیانو