کد خبر: 30429

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۱/۱۴ - ۱۳:۴۲

پیشروی نیروهای عراقی در غرب شهر الفلوجه

نیروهای ارتش عراق با کمک نیروهای بسیج مردمی و عشائر اهل سنت، حملات غافلگیرکننده‌ای را علیه مواضع داعش در غرب شهر «الفلوجه» انجام دادند. نیروهای ارتش عراق با کمک نیروهای بسیج مردمی و عشایر اهل سنت منطقه پس از دو ماه آرامش نسبی در جبهه شهر الفلوجه امروز حملات غافلگیرکنند‌ه‌ای را علیه مواضع تروریست‌های داعش […]

نیروهای ارتش عراق با کمک نیروهای بسیج مردمی و عشائر اهل سنت، حملات غافلگیرکننده‌ای را علیه مواضع داعش در غرب شهر «الفلوجه» انجام دادند.

جدیدترین تحولات فلوجه؛ در آستانه آزادی کامل

رزمندگان عراقی در فلوجه

نیروهای ارتش عراق با کمک نیروهای بسیج مردمی و عشایر اهل سنت منطقه پس از دو ماه آرامش نسبی در جبهه شهر الفلوجه امروز حملات غافلگیرکنند‌ه‌ای را علیه مواضع تروریست‌های داعش در منطقه غرب راهبردی الصقلاویه  آغاز و در ساعات اولیه موفق شدند به عمق مناطق کنار رودخانه نفوذ کرده و خود را به مناطق اطراف پایگاه الحبانیه برسانند.
هدف از این عملیات قطع مسیر ارتباطی تروریست‌ها در شهر الفلوجه با مناطق اطراف الصقلاویه است.
در این عملیات مهم چند تن از عناصر سرشناس تروریستهای داعش از جمله «ابوعلی السلمانی»، «ابومنصور» و «ابو جعفر الشامی» از فرماندهان مرتبط به انتحاری‌های داعش و ابوتراب الشامی مسئول اطلاع‌رسانی در منطقه و «ابوالعز السوری» مسئول انتقال تروریستها از سوریه به عراق در لیست کشته‌شده‌ها قرار دارند.


ارسال دیدگاه

تخته وایت برد

استایل مد

اپداد

فروش پیانو