کد خبر: 29378

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۰/۱۶ - ۱۲:۵۳

ادامه پیشروی نیروهای سوری در شرق فرودگاه دیرالزور

ارتش و عشایر سوری در استان دیرالزور موفق شدند در محور جنوب شرقی فرودگاه نظامی دیرالزور پیشروی کنند. نیروهای ارتش سوریه و عشایر استان دیرالزور در حومه شرقی وجنوبی فرودگاه دیروالزور، موفق شدند شب سه شنبه (دیشب) در محور «بلندی های الثرده_ کروم» در جنوب شرقی فرودگاه پیشروی کنند. در این عملیات چندین بلندی از […]

ارتش و عشایر سوری در استان دیرالزور موفق شدند در محور جنوب شرقی فرودگاه نظامی دیرالزور پیشروی کنند.

ادامه پیشروی نیروهای سوری در شرق فرودگاه دیرالزور

ادامه پیشروی نیروهای سوری در شرق فرودگاه دیرالزور

نیروهای ارتش سوریه و عشایر استان دیرالزور در حومه شرقی وجنوبی فرودگاه دیروالزور، موفق شدند شب سه شنبه (دیشب) در محور «بلندی های الثرده_ کروم» در جنوب شرقی فرودگاه پیشروی کنند.
در این عملیات چندین بلندی از بلندی‌های الثرده از وجود تروریست های داعش پاکسازی شد و با پیشروی نیروهای سوری در محور جنوب شرقی این منطقه ، یگان توپخانه ارتش سوریه مواضع تروریست های داعش را مورد هدف قرار داد.

در این عملیات چندین خودرو مجهز به دوشکای ترویست‌ها و تعدادی از تروریست‌ها از جمله «عبدو جزره» از سرکرده‌های سرشناس تروریست‌های داعش کشته شدند؛ بیش از ۱۵ تن از تروریست‌ها نیز در حملات نیروهای سوری به ارتفاعات الثرده کشته و ده‌ها تن زخمی شدند.
از سوی دیگر نیروهای سوری موفق شدند در حومه روستای «الجفره» در استان دیرالزور پیشروی کنند؛‌ همزمان با این درگیری‌ها ،جنگنده های سوری مواضع تروریست‌ها را در این منطقه مورد هدف قرار دادند و درگیری‌ها در این منطقه ادامه دارد.


ارسال دیدگاه

تخته وایت برد

استایل مد

اپداد

فروش پیانو