کد خبر: 29322

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۰/۱۵ - ۱۳:۵۷

پیشروی نیروهای سوری در دیرالزور

نیروهای ارتش سوریه در ادامه پیشروی‌های خود در«دیرالزور»، بخش هایی از ارتفاعات مهم و راهبردی «کروم» را آزاد کرده‌اند. نیروهای ارتش سوریه با کمک عشایر منطقه از عصر روز گذشته (دوشنبه) عملیات جدیدی را با هدف تامین امنیت فرودگاه دیرالزور آغاز کرده‌اند. در ابتدای این عملیات، یگان توپخانه‌ای ارتش به شدت مواضع تروریست‌های داعش را […]

نیروهای ارتش سوریه در ادامه پیشروی‌های خود در«دیرالزور»، بخش هایی از ارتفاعات مهم و راهبردی «کروم» را آزاد کرده‌اند.

هلاکت داعشی ها در هجوم برای تصرف فرودگاه دیرالزور

هلاکت داعشی ها در هجوم برای تصرف فرودگاه دیرالزور _ آرشیوی

نیروهای ارتش سوریه با کمک عشایر منطقه از عصر روز گذشته (دوشنبه) عملیات جدیدی را با هدف تامین امنیت فرودگاه دیرالزور آغاز کرده‌اند.
در ابتدای این عملیات، یگان توپخانه‌ای ارتش به شدت مواضع تروریست‌های داعش را در اطراف ارتفاعات مهم و راهبردی«کروم» هدف قرار دادند و سپس عملیات زمینی را آغاز کردند و بعد از درگیری چند ساعته و نفس گیر موفق شدند خود را به ارتفاع مهم و راهبردی کروم برسانند.

تاکنون ده‌ها تن از عناصر تروریستی داعش در این محور کشته و زخمی شده‌اند. در صورت ادامه پیشروی نیروهای سوری در ساعات آینده نیروهای سوری موفق خواهند شد این ارتفاع راهبردی را بطور کامل آزاد کنند.
ارتفاع مهم کروم اشراف کامل بر منطقه و بخصوص فرودگاه دارد و نیروهای سوری می‌توانند با استفاده از این منطقه راهبردی تحرکات تروریست‌های داعش را رصد کنند.
در چند ماه گذشته تروریست‌های داعش حملاتی سنگینی را علیه مواضع نیروهای سوری در حومه فرودگاه از سمت همین ارتفاع راهبردی انجام داده‌اند.


ارسال دیدگاه

تخته وایت برد

استایل مد

اپداد

فروش پیانو